ASX Sports запускає фентезі-регбі «нового покоління»

19.02.2022

ASX Sports додала регбі у свою платформу для торгівлі фентезі, використовуючи дані з RugbyPass від Sky Sport New Zealand. Платформа на основі блокчейну додала регбі на свою віртуальну біржу напередодні Чемпіонату шести націй, що стартує 5 лютого, коли Ірландія зіграє з Уельсом. Використовуючи дані Rugby Analytics, що входить до RugbyPass Group, ASX охопить усі 15 матчів протягом п’ятитижневого турніру, приносячи «новий вимір» у цей вид спорту, пропонуючи вболівальникам живу, безкоштовну фентезі гру.

ASX Sports

Біржа дозволяє людям торгувати гравцями в режимі реального часу, отримуючи бездепозитний бонус казино України, Росії та Європи, з вигідними умовами і заробляючи грошові призи, але на відміну від традиційних спортивних фентезі-ігор кожен матч є окремим змаганням, в якому розігруються нагороди і нові «Sportzcoins» ASX Sports.

Це унікальна цифрова валюта, яка також запускається через «Шість націй». Кожен новий користувач, який зареєструвався для участі у турнірі, отримає 50 безкоштовних монет.

«Шість націй» — одна з найбільш захоплюючих міжнародних спортивних подій, якою насолоджується глобальна аудиторія», — сказав президент Paddy Power на ASX.

Тепер ми пропонуємо вболівальникам ще активнішу участь завдяки нашим фентезі-іграм у реальному часі та грі на другому екрані.

«Очікуваний успіх цього запуску забезпечить нам імпульс та трамплін для додавання інших спортивних ліг та турнірів найближчим часом».

RugbyPass

Стартап, що базується в Майамі, називає свою фентезі-платформу «першою у світі спортивною біржовою грою». Заснована в 2021 році компанія ASX Sports є дітищем Paddy Power, давнього представника однойменного букмекера.

Із запуском регбі компанія вважає, що вона має можливість «агресивно розширювати» свої пропозиції та партнерські відносини зі спортивними лігами та франшизами.Добавить комментарий