Де краще ставити ставки на кіберспорт в Україні: букмекерський рейтинг від Parimatch

28.09.2020

Кіберспорт — це командні або індивідуальні змагання на основі комп’ютерних ігор, що охоплює безліч різних дисциплін. На найбільш популярною у гравців і вболівальників популярні ігри і ставки на віртуальний спорт в наступних жанрах:

* Шутери від першої особи (CS: GO, Call of Duty);
* MOBA-ігри (Dota 2, League of Legends);
* Спортивні симулятори (FIFA, NBA 2K);
* Файтинг (Street Fighter, Tekken).

Також регулярно проходять змагання з ігор, що не входять ні в одну із зазначених категорій, таких як Fornite, PUBG, Hearthstone і інші. У Україні кіберспорт отримав статус офіційного виду спорту кілька разів: вперше — у 2001 році (раніше, ніж де-небудь ще в світі). Остаточне визнання на території України прийшло кіберспорту лише через 10 років після цього.

Як і сам вид спорту, ставки на кіберспорт набирають все більшої популярності серед українців. Інтерес до ігор і турнірів вже не обмежується наглядом за Стрім: значна частина вболівальників хоче прогнозувати результати матчів і ставити на них гроші. Звичайно, букмекери всіляко вітають ці зростаючі запити на тавки на віртуальний спорт.

Киберспортівниє букмекерські контори Україні: про головні критерії якості

Сьогодні вже не потрібно витрачати багато часу, щоб зрозуміти, наприклад, де ставити на доту: це можна зробити в букмекері Parimatch. І так само приймає онлайн-ставки на КС: ГО, одну з головних за показниками киберспортівних дисциплін.

Серед представників вітчизняного букмекерського ринку є навіть спеціалізовані киберспортівниє букмекерські контори. Наведений на цій сторінці рейтінган допомогти вибрати кращі сайти зі ставками на кіберспорт в Україні. В якості основних критеріїв для визначення кращих БК в цьому списку використовувалися:

* вибір ставок і розпис киберспортівних подій;
* розмір маржі букмекерів;
* ліміти ставок.

Киберспортівниє парі — це не тільки ставки на CS: GO і Dota 2. Комп’ютерний спорт включає в себе велику кількість абсолютно різних дисциплін. До того ж в киберспорте проводиться безліч різних регіональних і міжнародних турнірів. Тому охоплення якомога більшого числа змагань — вимога до всіх букмекерам, прийняти парі на киберспортівниє матчі. Для шанувальників тієї чи іншої гри важливо, щоб розпис букмекера враховувала всі нюанси і особливості геймплея, дозволяючи робити якомога більше різних ставок.Добавить комментарий